• ben bu yazıyı ona yazdım

  767.
  ilham geldiği bir zaman 11 kıtalık bir şaheser çıkarmıştım. o şiirden sonrası cemal süreya idi. öyle söylim.
  ... ashinatuwu
 • porno izliyor musun sorusuna verilecek cevaplar

  165.
  http://www.youtube.com/watch?v=_K80MaQ8I3U
  ... ashinatuwu
 • günün sözü

  4959.
  "peki ya sizin hiç fotoğrafını açıp yüzünün en ince ayrıntısına kadar incelediğiniz biri oldu mu?"
  2 ... ashinatuwu
 • atatürk ün üniversite mezunu olmaması

  50.
  geometri kitabının olduğunu bilmeden konuşan üstün zekalılar tarafından öne sürülen görüş. üniversite okumamış olması senin götünü kurtarmadığı anlamına gelmiyor güzel kardeşim. şikayet edeceğine otur da böyle bir lidere sahip olduğun için şükret. şükretmeye gönüllü değilsen iyi dilekler kur. bir şeyler yap işte. yeter ki 'bir şey' yap.
  ... ashinatuwu
 • sabahtan akşam ne yiyeceğini düşünen tip

  0.
  (bkz: öğrenciler)
  ... ashinatuwu
 • intihar notuna yazılacak tek cümle

  284.
  umarım hayatımda ilk defa doğru şeyi yapmışımdır; çünkü bu son şansım.
  2 ... ashinatuwu
 • breaking bad izleyen insanın aklı

  4.
  arka sokaklar olsa yine iyi. pis yedili'yi izleyip breaking bad'i eleştirmek olağanüstü bir iş. tebrikler üstün(!) zeka.
  ... ashinatuwu
 • öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler

  1623.
  amerika'nın isminin americo vespuci'den değil başka birinin isminden gelmesi.
  1 ... ashinatuwu
 • ismail kartal vs aykut kocaman

  8.
  biri avrupa liginde yarı final oynatmasına rağmen ligde şampiyon olamadığı için kovulan/istifa eden, diğeri geçtiğimiz gün küme düşmesi neredeyse garanti olan takıma yenilerek belki de şampiyonluğu kaybetmesine rağmen gelecek sezon da başımıza kalacak olan teknik direktör.
  ... ashinatuwu
 • 12 senede öğrenciye ingilizce öğretemeyen eğitim

  90.
  üniversitede dahi sayısal dersin sınavına ezber yaparak giriyorsak ingilizce öğrenmememiz gayet doğal. öğrenen tamamen kendi çabalarıyla öğreniyor azizim
  2 -1 ... ashinatuwu
 • fenerbahçe ne zaman şampiyon olur

  3.
  galatasaray kadıköyde galibiyet aldığı zaman.
  -2 ... ashinatuwu
 • aziz yıldırım şu an napıyordur sorunsalı

  13.
  "başarı ismail kartal'ın, başarısızlık aziz yıldırımın'dır."
  ... ashinatuwu
 • 13 mayıs 2015 fenerbahçe kayseri erciyesspor maçı

  107.
  bitiş düdüğünden sonra "leeaağğnn şompoyon olocoz oloooommm" diyenlerin seneye şampiyonlar liginde ölüm grubuna düşmesini istediğim maç. ölüm grubu olmasa da olur. hangi takım şampiyon olursa seneye şampiyonlar liginde rezil olup gelecek.
  -5 ... ashinatuwu
 • selçuk şahin

  1153.
  seksen beşinci dakika itemi.
  ... ashinatuwu
 • fight club

  1124.
  1999 yapımlı david fincher yönetmenliğindeki filmdir. toplam hasılatı 100.853.753 dolardır. filmin yönetmeni david fincher tarafından yapılan bir açıklamaya göre filmin bütün sahnelerinde en az bir tane starbucks bardağı bulunuyormuş. tyler durden, karakter olmadan önce tam 4 kez arka planda görülmüştür. çekimlerden önce başrol oynayan edward norton ve brad pitt boks dersi almıştır. tyler durden rolü için yapımcılar brad pitt üzerinde karar kılmadan önce russel crowe'un oynamasını istemişlerdir. marla singer'ın telefon numarası memento filmindeki teddy'nin numarasıyla aynıdır. film tyler durden ve anlatıcı arasındaki özel ilişki hakkında birkaç ince ipucunu da içeriyor, örneğin; ikili otobüse bindiğinde anlatıcı sadece kendi ücretini ödüyor. ayrıca ikilinin bulunduğu otomobil sahnesinde aracı tyler'ın kullanmasına rağmen anlatıcı da şoför mahallinin bulunduğu taraftaki kapıdan iniyor. filmin sonunda ise çok kısa bir süreliğine erkek genital bölgesi gösteriliyor. tıpkı brad pitt'in filmde sinema salonunda çalıştığı zamanlarda yaptığı gibi.
  ... ashinatuwu
 • bütün şarkıları güzel olan gruplar

  24.
  (bkz: pink floyd)
  (bkz: accept)
  1 ... ashinatuwu
 • angela merkel in atatürk ü tanımaması

  34.
  çocuk şimdi tam anlatamamıştır. ingilizlere geldikleri gibi nasıl gittiklerini, yunanlılara ege denizinin tadının nasıl olduğunu sorsun. onlar iyi bilir merkelcim.
  ... ashinatuwu
 • ingilizce konuşurken türkçe kelime kullanmak

  16.
  survivor hakan:

  -he make iğne
  ... ashinatuwu
 • ölmemesi gerekip de ölen insanlar

  8.
  (bkz: neşet ertaş)
  ... ashinatuwu
 • neşet ertaş

  1204.
  her ne kadar elektro gitar çalsam da her dinlediğimde bağlama çalma isteğimi tavan yaptıran bozkırın tezenesidir. "bozkırın tezenesi" lakabını bizzat yaşar kemal vermiştir neşet babaya. süleyman demirel zamanında kendisine sunulan 'devlet sanatçılığı' ünvanını; "o dönem süleyman demirel cumhurbaşkanıydı. devlet sanatçılığı bana teklif edildi. ben, 'hepimiz bu devletin sanatçısıyız, ayrıca bir devlet sanatçısı sıfatı bana ayrımcılık geliyor' diyerek teklifi kabul etmedim. ben halkın sanatçısı olarak kalırsam benim için en büyük mutluluk bu. şimdiye kadar devletten bir kuruş almadım, bir tek TBMM tarafından üstün hizmet ödülünü kabul ettim. onu da bu kültüre hizmet eden ecdadımız adına aldım." diyerek geri çevirmiştir. bunun gibi birçok davranışı nedeniyle yurtdışında çok büyük bir saygınlık kazanmış ve bazı okullarda ders olarak okutulmuştur. yakalandığı hastalığı nedeniyle maalesef 2012'de izmirde hayata gözlerini yummuştur. halk müziğini ve bizleri öksüz bırakmıştır. ruhun şad olsun 'bozkırın tezenesi'.
  3 ... ashinatuwu
 • yeni şeyler getiriyorum